листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание одржано на 16.04.2024 год


Odluki Sobranie 16.04.2024.pdf

Објавено на: 16.04.2024 14:06:27
Документ БР.: DOC_12283-16/2024
Урнек: Други одлуки од собрание