листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Усвоен Годишен извештај за работењето за 2023 година.


Годишен извештај за 2023 година.pdf

Објавено на: 16.04.2024 14:07:27
Документ БР.: DOC_10191-322/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации