листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Материјали за Годишно Собрание на акционери на БИМ АД Свети Николе, на ден 20.05.2024 година


Izvestaj za rabotenjeto na OD за 2023 година.pdf
годишен извештај за 2023 година на БИМ АД.pdf
Годишен извештај на службата за внатрешна ревизија за 2023 год.pdf
програма за работа на БИМ АД СВети Николе за 2024 година.pdf

Објавено на: 17.04.2024 08:43:35
Документ БР.: DOC_10191-323/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации