листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука од Собрание на акционери одржано на 17.04.2024 годнина


Одлука за распределба на добивката за 2023 година.pdf

Објавено на: 17.04.2024 15:38:11
Документ БР.: DOC_12287-4/2024
Урнек: Распределба на добивка