листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно глава 6 од Правилата за котација ги објавуваме одлуките од Соврание на акционери на Димко Митрев а.д.Велес одржано на 17.04.2024 година


Odluki.sobran2024 pdf.pdf

Објавено на: 18.04.2024 14:05:15
Документ БР.: DOC_12283-18/2024
Урнек: Други одлуки од собрание