листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК 

До акционерите за учество на 24-то редовно собрание на Дебарски Бањи - Цапа АД Дебар

Собранието ќе се одржи на ден 21.05.2024 година (вторник) со почеток во 10:00 часот во просториите на Друштвото на ул.8-ми септември бр.9 Дебар


јавен повик 2024.pdf

Објавено на: 18.04.2024 14:06:15
Документ БР.: DOC_10109-36/2024
Урнек: Јавен повик за собрание