листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


Јавен повик за Годишно собрание - Пекабеско АД.pdf

Објавено на: 19.04.2024 09:02:03
Документ БР.: DOC_10109-38/2024
Урнек: Јавен повик за собрание