листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог за избор на член на Орган на управување-Одбор на директори на Уготур АД


202404190926.pdf

Објавено на: 19.04.2024 09:34:14
Документ БР.: DOC_13285-63/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери