листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za godisno Sobranie na akcioneri 


javen povik za godisno sobranie.docx

Објавено на: 19.04.2024 14:05:57
Документ БР.: DOC_10109-39/2024
Урнек: Јавен повик за собрание