листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки од Собрание на акционери. Ревизорскиот извештај ќе биде објавен откатко ќе биде комплетиран од стана на Ревизорот.


predlog odluka 1.pdf
predlog odluka 2.pdf
predlog odluka 3.pdf

Објавено на: 19.04.2024 14:09:57
Документ БР.: DOC_13285-65/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери