листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за годишно собрание на Прилепска пиварница ад Прилеп


ПОВИК за годишно собрание на акционери 23 05 2024 година.doc

Објавено на: 22.04.2024 14:08:10
Документ БР.: DOC_10109-43/2024
Урнек: Јавен повик за собрание