листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


предлог одлуки.pdf

Објавено на: 23.04.2024 14:06:01
Документ БР.: DOC_13285-73/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери