листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за периодот 01.01.2024 до 31.03.2024 година


Жито Полог берза 31.03.2024.xls

Објавено на: 23.04.2024 14:08:01
Документ БР.: DOC_12294-7/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.