листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01.01. - 31.03.

 


Единство - берза 31.03.2024.xls

Објавено на: 25.04.2024 09:09:41
Документ БР.: DOC_12294-13/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.