листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите


Образложение консолидација 01.01.-31.03.2024.pdf

Објавено на: 25.04.2024 09:09:51
Документ БР.: DOC_10191-342/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации