листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за стекнување сопствени акции со откуп


Одлука за стекнување на сопствени акции со откуп.pdf

Објавено на: 26.04.2024 08:49:44
Документ БР.: DOC_12291-9/2024
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции