листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка по годишна сметка


Одлука за распределба на добивка по годишна сметка.pdf

Објавено на: 26.04.2024 08:49:37
Документ БР.: DOC_12287-6/2024
Урнек: Распределба на добивка