листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01-31.03.2024 за Теал АД Тетово.


01.01-31.03.2024 Природа на трошоци Teal..xls

Објавено на: 29.04.2024 15:39:42
Документ БР.: DOC_12294-50/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.