листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за период 01,01,2024-31,03,2024година


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 29.04.2024 15:43:35
Документ БР.: DOC_12294-51/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.