листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.2024-31.03.2024


БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.2024-31.03.2024.xls

Објавено на: 30.04.2024 14:11:22
Документ БР.: DOC_12294-70/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.