листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН БИЛАНСОТ НА УСПЕХ  


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 01.01.2024- 31.03.2024.docx

Објавено на: 30.04.2024 14:11:22
Документ БР.: DOC_10191-389/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации