листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ 


ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ.pdf

Објавено на: 30.04.2024 14:17:22
Документ БР.: DOC_10109-83/2024
Урнек: Јавен повик за собрание