листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕРИОД 01.01. - 31.03.2024


01-03.2024 bilans na uspeh Makosped.xls

Објавено на: 30.04.2024 15:33:01
Документ БР.: DOC_12294-88/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.