листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај

неревидиран финансиски извештај биланс на успех 01.01-30.03.2024


3 и 9 Месечни известувања - 01.01-31.03 (1).xls

Објавено на: 30.04.2024 16:28:01
Документ БР.: DOC_12294-92/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.