листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавувваме предлог одлуките за Годишното собрание на акционери на СН Осигурителен Брокер

 


Одлука за финансиски резултат-дивиденден календар.docx

Објавено на: 02.05.2024 14:07:01
Документ БР.: DOC_13285-131/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери