листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание на акционери


Предлог за избор на член на орган на управување.pdf
Биографија.pdf
6. Предлог Одлука за избор на член на ОД.doc

Објавено на: 10.05.2024 14:30:27
Документ БР.: DOC_13285-138/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери