листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2024 година


Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2024 година.xls

Објавено на: 15.05.2024 15:00:38
Документ БР.: DOC_12294-105/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.