листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Koнсолидиран биланс на успех 01.01.2024-31.03.2024


Koнсолидиран биланс на успех 01.01.2024-31.03.2024f.xlsx

Објавено на: 15.05.2024 14:50:38
Документ БР.: DOC_12294-104/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.