листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕЛИСТЕРКА А.Д.СКОПЈЕ - КОНСОЛИДИРАН ЗА ПЕРИОД 01.01-31.03.2024


БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕЛИСТЕРКА А.Д.СКОПЈЕ 01.01-31.03.2024 ГОД.-КОНСОЛИДИРАН.xls

Објавено на: 15.05.2024 15:17:58
Документ БР.: DOC_12294-107/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.