листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран извештај за Групација ЗК Пелагонија АД Битола 01.01 - 31.03.2024


Консолидиран извештај за Групација ЗК Пелагонија АД Битола 01.01.-31.03.2024.xls

Објавено на: 15.05.2024 15:00:38
Документ БР.: DOC_12294-106/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.