листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Koнсолидиран биланс на успех 01.01.2024-31.03.2024


3M konsolidiran 01.01-31.03.2024.xls

Објавено на: 15.05.2024 15:46:00
Документ БР.: DOC_12294-108/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.