листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи - Макстил АД


Ревидирани финансиски извештаи 2023.pdf

Објавено на: 30.05.2024 15:51:24
Документ БР.: DOC_12304-67/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи