листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука донесена на Собрание на акционери


II-3 Одлука за исплата на дивиденда со дивиденден календар.pdf

Објавено на: 31.05.2024 15:30:17
Документ БР.: DOC_10187-28/2024
Урнек: Дивиденден Календар