Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран биланс на успех за период 01.01-31.12 2005 год.


биланс на успех 05.pdf

Објавено на: 09.02.2006 08:00:29
Документ БР.: DOC_10189-4/06
Урнек: Финансиски извештај