Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех на Технометал-Вардар АД Скопје за 2005 година


Tehnometal-Berza-2005g.pdf

Објавено на: 28.02.2006 10:41:29
Документ БР.: DOC_10189-10/06
Урнек: Финансиски извештај