Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за 2005 година


BILANS NA USPEH 2005 za BERZA.doc

Објавено на: 03.03.2006 12:48:53
Документ БР.: DOC_10189-22/06
Урнек: Финансиски извештај