Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01-31.12.2005


bilans na uspeh 2005.pdf

Објавено на: 06.03.2006 11:48:52
Документ БР.: DOC_10189-27/06
Урнек: Финансиски извештај