Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран финансиски извештај за 2005 година на Комерцијална банка ад Скопје


Revidiran finansiski izvestaj KB 2005.pdf

Објавено на: 29.03.2006 09:34:53
Документ БР.: DOC_10189-46/06
Урнек: Финансиски извештај