Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревизорски извеШтај на Охридска Банка АД Охрид


OB 05 MK za berza.pdf
tekst_kraj_.doc

Објавено на: 05.04.2006 14:23:53
Документ БР.: DOC_10189-49/06
Урнек: Финансиски извештај