Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревизорски Извештај на Тетовска Банка ад Тетово за 2005 година


rev_izv.pdf

Објавено на: 14.04.2006 09:33:53
Документ БР.: DOC_10189-54/06
Урнек: Финансиски извештај