Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран финансиски извештај за 2005 година


Revidiran izvestaj.pdf

Објавено на: 18.04.2006 09:34:37
Документ БР.: DOC_10189-55/06
Урнек: Финансиски извештај