Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за први квартал 2006 -Забелешка!!!  По грешка во претходно објавениот извештај се  податоците од минатата година.


Bilans na Uspeh za prvi kvartal 2006.pdf

Објавено на: 20.04.2006 10:12:37
Документ БР.: DOC_10189-58/06
Урнек: Финансиски извештај