Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран извештај за 2005 година


Konsolidiran finansiski izvestaj 2005.pdf

Објавено на: 26.04.2006 10:31:19
Документ БР.: DOC_10189-61/06
Урнек: Финансиски извештај