Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2006


Konsolidiran Bilans na uspeh Januari-Mart 2006.pdf

Објавено на: 27.04.2006 12:48:19
Документ БР.: DOC_10189-65/06
Урнек: Финансиски извештај