Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ НА ФЕРШПЕД АД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОД 01.01-31.03.2006 г.


BERZA bilans na uspeh 31.03.2006.pdf

Објавено на: 28.04.2006 10:04:19
Документ БР.: DOC_10189-68/06
Урнек: Финансиски извештај