Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2006 година


Bilans na uspeh 01.01-31.03.2006.pdf

Објавено на: 05.05.2006 11:22:29
Документ БР.: DOC_10189-81/06
Урнек: Финансиски извештај