Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ-БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕРИОД 01-01-31.03.2006г.


TEHNOMETAL-VARDAR BIL.NA USPEH I-III-2006g..doc

Објавено на: 09.05.2006 12:57:29
Документ БР.: DOC_10189-87/06
Урнек: Финансиски извештај