Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Тромесечен неревидиран Биланс на успех 31.03.2006 година


Bilansberza_31.03.06.pdf

Објавено на: 24.05.2006 14:01:29
Документ БР.: DOC_10189-100/06
Урнек: Финансиски извештај