Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2006


Zito_Vardar_AD_Veles_BUspeh_do_31.03.06god.pdf

Објавено на: 25.05.2006 10:08:29
Документ БР.: DOC_10189-103/06
Урнек: Финансиски извештај