Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран финансиски извештај за 2005 година


Revizija_Dimko Mitrev05.pdf

Објавено на: 25.05.2006 11:50:29
Документ БР.: DOC_10189-105/06
Урнек: Финансиски извештај